
Накопичувач SSD USB-C 2TB TUF GAMING AS2000 PLUS ASUS (90DD02Y0-M09000)
12 399 ₴
- В наявності
- Код: 00-00138722
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2 TB, portable, PCI Express NVMe, Швидкість читання - 1000 Mb/s, Швидкість запису - 1000 Mb/s, 125 x 54 x 13 мм, 157 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Вид | Зовнішній |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | portable |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 157 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 125 x 54 x 13 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтерфейс | PCI Express NVMe |
| Колір | Чорний |
| Об'єм накопичувача | 2 TB |
| Швидкість записування | 1000 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 1000 Mb/s |
| Також шукають | великого обсягу |
| Товщина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 399 ₴








