512 GB, 3D TLC NAND, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 7000 Mb/s, Швидкість запису - 6500 Mb/s, 80 x 22.3 x 2.5 мм, 7 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OCPC |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 7 г |
| Габарити | 80 x 22.3 x 2.5 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Колір | Чорний |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Швидкість записування | 6500 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 7000 Mb/s |
| Також шукають | M2 512Gb;дешеві;для PS5;для комп'ютера;для ноутбука;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 2.5 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴



