Kingston NV3 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe — високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням, що стане надійним рішенням для зберігання даних. Працює на основі контролера PCIe Gen 4x4 NVMe та забезпечує високу швидкість.
Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла накопичувач здатний підвищити продуктивність системи. Компактна одностороння конструкція легко інтегрується в системи з портом М.2, тому чудово підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Накопичувач має хорошу місткість, завдяки чому ви отримаєте достатньо місця для програм, документів, фотографій, відео, ігор тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Країна виробник | США |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 160 |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Енергоспоживання | 3.3 Вт |
| Колір | Синій |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Швидкість записування | 3000 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 5000 Mb/s |
| Також шукають | для PS5;для комп'ютера;для ноутбука;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 092 ₴



