
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB PX500 G3 Goodram (SSDPR-PX500-01T-80-G3)
6 863 ₴
- В наявності
- Код: 00-00149349
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія - PX500, 1 TB, 3D NAND, M.2, PCI Express 3.0 x4, Швидкість читання - 3300 Mb/s, Швидкість запису - 2700 Mb/s, 22 x 80 x 3.8 мм, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodRAM |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 600 |
| Габарити | 22 x 80 x 3.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Об'єм накопичувача | 1 TB |
| Серія | PX500 |
| Швидкість записування | 2700 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 3300 Mb/s |
| Також шукають | M2 1Tb;ігрові;для комп'ютера;для ноутбука;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 3.8 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 863 ₴


