Ключові особливості
- VA матриця
- Якість FullHD
- Частота оновлення 240 Гц
- Технологія AMD FreeSync Premium
- Сертифікат ClearMR 7000
Ігровий монітор Lenovo R25f-30
Відкрийте для себе унікальні функції монітора Lenovo R25f-30 і приєднуйтесь до гри. Пристрій створено з думкою про геймерів, тому він швидко стане вашим вікном у віртуальні світи. Завдяки підтримці технології HDR монітор пропонує ширший діапазон яскравості та контрастності, що робить ігри ще більш атмосферними. R25f-30 забезпечить вам плавне зображення FHD, а технології захисту очей зведуть втому очей до мінімуму.
Плавна гра з монітором R25f-30
Завдяки технології AMD FreeSync Premium на моніторі Lenovo R25f-30 можна грати без затримок і розмиття. Чисті та плавні дії підтверджені сертифікатом ClearMR 7000. Це забезпечує високу точність зображення в іграх. Кольори всіх візуальних ефектів гри видно на дисплеї завдяки охопленню 99% sRGB і 90% колірного простору DCI-P3.
Ергономічні рішення
Насолоджуйтесь комфортною грою протягом багатьох годин. Монітор R25f-30 оснащений підставкою LTPS, яка дозволяє точно налаштувати монітор у бажане положення. Крім того, ви можете уникнути напруги очей завдяки технології Lenovo Natural Low Blue Light, яка зменшує шкідливе синє світло без спотворення кольорів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | VA |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;2 х HDMI |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 24.5" |
| Кількість динаміків | 2 х 3 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 3000 000:1 |
| Контрастність статична | 3000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.282 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Поворот монітора (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 28 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;вертикальні;до 10000 грн |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync;AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 0.5мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 280 Гц |
- Ціна: 8 371 ₴







