Монітор DELL 23.8" P2425HE оснащений 23.8-дюймовою IPS-матрицею, що забезпечує широкі кути огляду та точну передачу кольорів. Він має роздільну здатність Full HD (1920x1080) і підтримує частоту оновлення 100 Гц, що забезпечує плавне відображення відео та ігор. Завдяки покриттю sRGB 99%, монітор гарантує високоякісне відображення кольорів, що є важливим для графічного дизайну та редагування фото. Монітор має різноманітні порти підключення, включаючи HDMI, 2xDP та USB-C, що забезпечує універсальність використання. Функція Pivot дозволяє обертати екран для зручнішого перегляду документів і веб-сторінок у портретному режимі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI;1 х USB Type-B;1 х USB Type-C;2 x DisplayPort;3 x USB 3.2;RJ-45 |
| Вага | 4.2 кг |
| Висота видимої зони | 296.46 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1500:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.2745 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | USB для зарядки пристроїв;USB-концентратор;гніздо для замка Kensington |
| Поворот монітора (Swivel) | -45° ~ +45° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED |
| Регулювання за висотою, мм | 150 |
| регулювання нахилу | -5° ~ +21° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.4 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;вертикальні |
| Технології поліпшення зображення | Eye Comfort;Flicker Free;sRGB 99% |
| Тип монітора | Безрамковий;Для програміста;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 8 мс/5 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Ширина видимої області | 527.04 мм |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 756 ₴







