Оцініть переваги серії G4 з монітором AOC 27G4X, який задовольнить як любителів, так і професійних гравців. Приготуйтеся до кіберспортивного апгрейду, якого ще ніколи не було, використовуючи досить великий 27-дюймовий дисплей і надшвидку IPS-панель. Усуньте розмитість рухів за рахунок часу відгуку GtG до 1 мс і неймовірною частотою оновлення 180 Гц. По-справжньому оптимальний ігровий процес тішитиме вас низькою затримкою введення. Попрощайтеся з обмеженнями - завдяки безрамковій конструкції з трьох сторін ви отримаєте повний простір для ігрових пригод. HDR10 виводить ваш контент на новий рівень.
Роздільна здатність FHD
Хочете дивитися фільми Blu-ray у максимальній якості, насолоджуватися іграми з високою роздільною здатністю або читати текст в офісних додатках? Завдяки роздільній здатності Full HD 1920 x 1080 пікселів цей монітор дозволить вам зробити все це. Що б ви не дивилися, завдяки Full HD зображення буде відображатися з багатою деталізацією, не вимагаючи висококласної відеокарти і не споживаючи багато системних ресурсів.
Панель IPS
Панель IPS забезпечує чудовий огляд із реалістичними, але водночас яскравими та точними кольорами. Кольори виглядають однаково незалежно від кута перегляду дисплея.
Частота оновлення 180 Гц
Частота зміни кадрів утричі швидша, як порівняти з іншими моніторами, - забудьте про зависання зображення та розмите зображення. Завдяки частоті оновлення 180 Гц кожен кадр буде чітким, ви побачите надплавну послідовність кадрів, а також зможете точно завдати ударів супротивникові й оцінити високошвидкісні перегони в усій їхній красі.
Час відгуку рухомого зображення 0.5 ms
Технологія MPRT вимикає і вмикає підсвічування монітора під час зміни зображення. Завдяки скороченню часу відображення кадру на моніторі зменшуються ефекти ореолу і розмиття, що забезпечує більш плавний, більш "гладкий" ігровий процес.
Насолоджуйтеся грою за допомогою HDR10
HDR10 ще більше підвищує якість зображення, покращуючи синхронізацію графічного процесора вашого комп'ютера або консолі з монітором. Це створює реалістичніший, захопливіший і плавніший ігровий процес: Ви будете немов занурюватися в гру, кадр за кадром.
Adaptive Sync
Adaptive Sync синхронізує вертикальну частоту оновлення монітора з частотою кадрів відеокарти, тим самим забезпечуючи плавність будь-якого ігрового процесу шляхом усунення затримок, розривів і тремтіння зображення. Ця функція також корисна під час перегляду відео та інших візуальних мультимедіа, також покращуючи плавність перегляду.
Режим 6 ігор
Переводьте свій дисплей у потрібний ігровий режим одним натисканням кнопки. Перемикайтеся між попередньо встановленими ігровими режимами для FPS, перегонів або RTS, підбирайте власні ідеальні налаштування та зберігайте їх. Клавіатура налаштувань AOC дає змогу швидко та легко перемикати профілі та регулювати параметри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack;1 х DisplayPort;2 х HDMI |
| Вага | 5.41 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Поворот монітора (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Поворотний екран (Pivot) | -91° ~ +91° |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 130 |
| регулювання нахилу | -3.5° ~ +21.5° |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel);поворотний екран (Pivot);регулювання нахилу;регулювання по висоті |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 24 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;вертикальні;для фільмів;до 10000 грн |
| Технології поліпшення зображення | CrossHair;Flicker Free;HDR 10;Low Blue Light;low input lag;Motion Blur Reduction;Shadow Control |
| Тип монітора | Безрамковий;Для програміста;Широкоформатний;Геймерський |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Частота оновлення екрана | 180 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 7 450 ₴










