Монітор Vero V247YEbiv - це 23.8-дюймовий комп'ютерний монітор, що виробляється компанією Acer. Цей монітор може бути привабливим варіантом для робочих завдань, мультимедійного використання, а також для ігор завдяки своїй підтримці технології FreeSync і високій частоті оновлення. Технологія FreeSync AMD, яка синхронізує частоту оновлення монітора із частотою відеокарти, що дозволяє уникнути розривів кадрів.
- 23.8-дюймовий дисплей з роздільною здатністю Full HD та дизайном ZeroFrame
- Сертифікат TCO/ENERGY STAR/EPEAT Silver
- Технологія AMD FreeSync
- Частота оновлення 100 Гц, відсутність мерехтіння
- Панель IPS із широким кутом огляду 178°
- Міцна конструкція підставки з високою стійкістю
- Acer VisionCare 2.0
- Сертифікація TUV/Eyesafe
- Захист очей внаслідок зменшення шкідливого синього світла при збереженні високої точності передачі кольору
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI;1 х VGA |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.233 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +25° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 25 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;дешеві;до 10000 грн;до 4000 грн;до 5000 грн |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync;AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 820 ₴






