KA252QE0bi — це 24.5-дюймовий монітор, випущений компанією Acer. Він має IPS-панель з роздільною здатністю Full HD, що забезпечує чітке і деталізоване відтворення зображення.
Ця модель монітора пропонує високу якість кольору та широкі кути огляду, що робить його ідеальним для роботи з графікою, фотографіями та відео. IPS-технологія також забезпечує відмінну точність кольору і стабільність зображення з будь-якого кута огляду. Монітор має яскравість 250 кд/м² і статичну контрастність 1300:1, що забезпечує чіткість і контрастність зображення. Час відгуку 1 мс дозволяє уникнути розмиття при швидкому русі на екрані, що особливо корисно для ігор і відео.
Щоб зменшити навантаження на очі та захистити їх від шкідливого випромінювання, модель сертифікована технологіями Anti-Flicker та Less Blue Light. Завдяки FreeSync забудьте про перешкоди, затримки, викривлення та розриви зображення під час ігрових сеансів чи перегляду динамічних відео. Вбудовані технології гарантуватимуть якісне відтворення навіть за високої частоти кадрів. Завдяки зручній ергономічно розробленій підставці регулюйте положення екрана та ще більше покращуйте перегляд.
Дизайн монітора простий і стильний. Він має тонкі рамки, що дозволяють створити багатомоніторну конфігурацію для підвищення продуктивності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 24.5" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність хххх:1 | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1300:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +15° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 18 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;до 10000 грн;до 5000 грн |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 4 782 ₴



