Смартфони, Multi SIM, Захищені, 2 SIM, 2G, 3G, 4G, 5G, 6.78", 1080 x 2460 pixels, 120 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 6300, 6 Gb, 256 Gb, 64 + 50 Mpx, Стабілізація - оптична, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5600 mAh, пило/вологозахист, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6300 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 326 г |
| Вбудовані датчики | Thermal;акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;компас;цифровий компас |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Запис відео основної камери | 2K UHD / 2048x1152 |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал корпусу | гума; неіржавка сталь; пластик;кло |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass Victus |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;GPS;ГЛОНАСС |
| ОС | Android 14 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 6 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | пило/вологозахист |
| Особливості | IP68 & IP69K;IP68 certified;IP69K |
| Особливості корпусу | водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2460 pixels |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash), до 2 Тb |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2.4 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 599 ₴










