Зустрічайте Galaxy S24 FE з Galaxy AI, де кожна фотографія розпалює безмежну творчість. Пориньте у світ Galaxy AI та відкрийте безмежні горизонти вашої уяви. Сфотографуйте, обведіть, натисніть – і знайдіть ось так просто.
Відкрийте для себе Galaxy S24 FE у стильних кольорах із тоншою рамкою екрана. Округла форма забезпечує зручне використання, а плоский дизайн підвищує задоволення від перегляду.
Завдяки склу Corning® Gorilla® Glass Victus®+, що захищає передню та задню поверхні, смартфон прослужить дійсно довго. Крім того, його пило- та вологозахищеність відповідає класу IP68.
Використовуйте Photo Assist для зміни розміру, переміщення чи видалення непотрібних об'єктів з ваших фотографій. Перетворюйте повсякденні зображення на приголомшливі витвори мистецтва за допомогою нашого інструменту редагування на базі штучного інтелекту.
Малюйте з нуля або на будь-якій фотографії. Використовуйте штучний інтелект, щоб перетворити ескіз на зображення.
Технологія ProVisual Engine – це комплексний набір інструментів на базі штучного інтелекту, який покращує чіткість деталей та насиченість текстур на фотографіях і відео, розширюючи можливості звичайного фотографування.
Зафіксуйте яскраві моменти за умов недостатнього освітлення. Камера зі штучним інтелектом гарантує, що об'єкт зйомки залишиться яскравим і чітким навіть за слабкого освітлення.
Робіть приголомшливі фотографії з покращеним відтворенням кольорів завдяки Super HDR. Насолоджуйтесь насиченими кольорами та діліться вашими найкращими знімками в соціальних мережах із функцією Super HDR, яка робить яскраві елементи ще яскравішими.
Дозвольте штучному інтелекту розпалити вашу уяву за допомогою функції Портретна студія. Автопортрети миттєво перетворюються на надзвичайні витвори мистецтва.
Зустрічайте Galaxy S24 FE, тепер із покращеною продуктивністю процесора для плавнішої багатозадачності. Передовий Samsung Exynos 2400e для неймовірно захопливого та реалістичного ігрового процесу.
Пориньте в захопливий контент із покращеним дисплеєм Dynamic AMOLED 2X, тепер ще яскравішим та барвистішим. Насолоджуйтеся більшим екраном і тоншими рамками, які піднімуть ваші враження від перегляду на новий рівень.
Насолоджуйтеся довшим часом для ігор завдяки більшому акумулятору ємністю 4 700 мА∙год. Ідеально оптимізований для потокового відео – це ваш найкращий супутник для безперервних розваг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Тип екрану | Dynamic AMOLED 2X |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4700 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 209 г |
| Вбудовані датчики | G-sensor;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;цифровий компас |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.4 |
| Запис відео основної камери | 8К UHD (7680x4320) |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Інтерфейси | USB Type-C 3.2 |
| Клас телефону | Смартфони;Захищені;Іміджеві |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 10 core |
| Комбінований слот | SIM + SIM або eSIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus+ |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| ОС | Android 14 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | бездротове заряджання;гіроскоп;пило/вологозахист;режим "Powerbank";швидке зарядження |
| Особливості | Fast Charge 25W;IP68 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2400 pixels |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 10 Mpx |
| Функції камери | HDR;автофокус;геотегінг;панорама;покадрова зйомка;розпізнавання обличчя;спалах |
| Колір | М'ятний |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
- Ціна: 24 642 ₴









