Смартфон Motorola G04, оснащений камерою 16 Мп з вбудованими режимами та функціями, чудово справляється з фотозйомкою з будь-якого ракурсу та за будь-якого освітлення. 6,6-дюймовий HD+ дисплей із частотою оновлення 90 Гц та динаміки з підтримкою Dolby Atmos повністю занурюють у перегляд. Функція RAM розширює ОЗУ за рахунок вбудованої пам'яті для більш стабільної та плавної роботи. Акумулятор на 5000 мАг і швидке заряджання потужністю 15 Вт не залишать без заряду протягом дня.
Легкий та тонкий смартфон Motorola G04 доступний у чотирьох модних яскравих кольорах. Завдяки оптимальним пропорціям користуватися ним можна навіть на ходу, а приємна на дотик задня панель має матове покриття, що захищає від подряпин і відбитків. Завдяки захисту від води смартфон не боїться крапель дощу та розлитої рідини.
6,6-дюймовий HD+ дисплей пропонує чудову точність передачі кольорів та деталей. Частота оновлення 90 Гц робить плавним та м'яким скролінг та забезпечує реалістичність будь-якій динамічній сцені. Технологія багатовимірного звучання Dolby Atmos створює максимальну імерсію контенту та геймінгу.
Сучасна продуктивна камера 16 Мп з алгоритмами на ШІ дозволяє отримувати чудові фотографії, зняті здалеку та поблизу. Функція автоматичного покращення робить знімки чіткими та яскравими за будь-якого освітлення. Селфі камера 5 Мп підкреслює вашу природну привабливість і створює селфі, які одразу готові до публікації.
У режимі нічної зйомки камера Moto робить кілька кадрів і поєднує їх в один, щоб отримати яскраві та чіткі фото за слабкого освітлення. Робіть три фото з різних експозицій, а камера вибере найкращі елементи на кожному знімку, щоб отримати ідеальний кадр. Розмивайте фон для створення професійних портретів. У режимі сповільненої зйомки ви зможете перетворювати довгі відео на короткі ролики, якими хочеться поділитися.
Потужний 8-ядерний процесор UNISOC T606 гарантує стабільну та злагоджену роботу системи без підгальмовування: всі програми та додатки працюють чітко та швидко, і ви можете грати у будь-які ігри на високих налаштуваннях.
При пікових навантаженнях і виникненні необхідності обсяг ОЗУ збільшується за рахунок ресурсу вбудованої пам'яті, забезпечуючи плавність і стабільність роботи системи при будь-яких сценаріях. Завдяки цьому, наприклад, ви зможете тримати відкритими кілька програм і легко перемикатися між ними, коли захочете.
Батарея ємністю 5000 мАг + інтелектуальна енергозберігаюча технологія забезпечують до 40 годин автономної роботи смартфона. Підтримка швидкого заряджання потужністю 15 Вт допоможе підзарядитися прямо перед виходом з дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Зелений |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1612х720 |
| Тип екрану | IPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 178.8 г |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;компас |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.56" |
| Діафрагма основної камери | f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | Galileo;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| ОС | Android 14 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;пило/вологозахист;швидке зарядження |
| Особливості | Fast Charge 15W |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 163.49 x 74.53 x 7.99 мм |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash), до 1 Тb |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 1.6 GHz |
- Ціна: 3 249 ₴





