Міцний захищений смартфон Blackview BV8900 - чудовий вибір для активних людей. Беріть його з собою в туристичні походи, на риболовлю, наукові експедиції, виробництво, склади чи будівельні майданчики та працюйте, не знімаючи рукавиць – цей гаджет створений для використання в складних експлуатаційних умовах. Смартфон відповідає військовому стандарту MIL-STD-810Н, а отже є стійким до ударів, падінь з висоти до 1.5 м та впливу низьких температур. Покриття екрана Corning Gorilla Glass 7 підвищує стійкість до подряпин, ударів і падінь, які трапляються під час щоденного використання. Рівень захисту від пилу і вологи IP68/IP69K означає, що смартфон повністю захищений від потрапляння пилу та витримує занурення у воду на глибину до 1.5 метра на 30 хвилин. FHD екран відтворює яскраве та чітке реалістичне зображення. Технологія Low Blue Light захистить ваші очі від шкідливого впливу синього світла. Різні користувацькі режими – режим читання, нічний режим та темний режими дозволяють налаштувати смартфон відповідно до потреб користувачів та зовнішніх умов освітлення. Надійний 8-ядерний процесор MediaTek Helio P90 забезпечує вищу продуктивність із швидшою плинністю системи при низькому енергоспоживанні – отримайте нові ігрові враження та можливості обробки зображень.
Смартфон Blackview BV8900 оснащений 64 МП Samsung ISOCELL GW3 основною та 16 МП фронтальною камерами та надгучним динаміком Smart-PA Box, який відтворює чистий та виразний звук. Спілкуйтесь он-лайн та записуйте плавне відео з роздільною здатністю до 4К, фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя.
Основна камера смартфона підтримує технологію оптимізації зображень ArcSoft 4.0, яка дозволяє проводити зйомку у різних режимах – портретному, Beauty, панорамному, HDR, нічному та інших.
Вбудований тепловізор професійного рівня із роздільною здатністю FLIR lepton і 4-кратним збільшенням допоможе виявити гарячі точки та ідентифікувати потенційні небезпеки. Легко знаходьте несправності в електромережах та обладнанні, забиті сантехнічні труби, контролюйте рівень вологи в грунті, спостерігайте за дикою природою. Із швидкою оперативною пам’яттю об’ємом 8 ГБ, яку можна збільшити до 16 ГБ, ви зможете плавно гортати сторінки та швидко перемикатись між додатками. 256 ГБ вбудованої пам'яті вирішують питання зберігання електронних ігор, програм, відео, фотографій, музики та інших файлів. Збільшуйте додатково сховище до 1 ТБ, використовуючи TF карту.
Розділяйте своє особисте та професійне життя – смартфон підтримує підключення 4G на двох SIM-картах. Вбудований NFC модуль дозволяє одним дотиком здійснювати безпечні безконтактні платежі, користуватись громадським транспортом, обмінюватись цифровим контентом та підключати електронні пристрої. Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Doke OS 3.1, яка базується на Android 13, забезпечує належний захист даних та пропонує багато додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить смартфон простим та зручним у користуванні.
Смартфон Blackview BV8900 відміно працює з різними навігаційними системами - GPS, Glonass, Galileo та Beidou. Він допоможе визначитись із оптимальним напрямком руху, коли ви перебуваєте в дорозі. Акумулятор ємністю 10000 мA*год забезпечить тривалий час автономної роботи. Не хвилюйтесь, якщо вирушивши у подорож, забули взяти з собою зарядний пристрій. Одного заряду батареї вистачить до 70 годин розмов, 52 годин прослуховування музики, 19 годин роботи в мережі, до 495 годин роботи навігаційних систем та до 45.5 днів у режимі очікування. Функція швидкої зарядки 33 Вт допоможе швидко поповнити заряд смартфона, а функція реверсної зарядки дозволяє заряджати інші пристрої через порт USB Type-C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio P90 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceID;Fingerprint |
| Вага | 398 г |
| Вбудовані датчики | G-sensor;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;цифровий компас |
| Відеоядро | PowerVR GM9446 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 6.5" |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал корпусу | гума;метал;пластик |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS;A-GPS;ГЛОНАС |
| ОС | Android OS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 Gb |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;пило/вологозахист |
| Особливості | IP68 certified;IP69K |
| Особливості корпусу | водонепроникні;протиударні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2400 pixels |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash), до 1 Тb |
| Також | смартфон |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Функції камери | автофокус;панорама; спалах |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
- Ціна: 12 699 ₴





