- Маршрутизатор 3-в-1: об’єднує маршрутизатор, вихід PoE+ і можливість централізованого керування Omada.
- Професійне апаратне забезпечення: двоядерний процесор із 1 ГБ пам’яті DDR3 забезпечує чудову продуктивність 12× Гігабітні порти.
- 4 порти WAN Ethernet: обладнані 2× Гігабітні порти SFP WAN/LAN, 1× Гігабітний порт WAN RJ45 і 1× Гігабітний порт RJ45 WAN/LAN.
- Бюджет PoE 110 Вт: 8× 802.3at/af-сумісні порти PoE+ RJ45 LAN забезпечують загальну потужність 110 Вт*.
- Централізоване керування: доступ до хмари та програма Omada пропонують зручність і просте керування.
- Highly Secure VPN: підтримує з’єднання IPsec VPN, OpenVPN і L2TP/PPTP VPN.
- Просте встановлення: компактний дизайн без вентилятора для настільного та настінного монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Загальні | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 226 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet;SFP |
| Віддалене управління | SNMP |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.1Q;IEEE 802.3;IEEE 802.3ab;IEEE 802.3u;IEEE 802.3z;IEEE 802.3x |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 131 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 9 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 1Гб |
| Підтримка VPN | Да |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c;VPN роутери |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 396 ₴



