10/100/1000BASE-T Ethernet, LAN — 9, VPN — так, 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2400 г |
| Висота | 43.6 мм |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | Ruijie Cloud |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 200 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 9 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Підтримка VPN | Да |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c;VPN роутери |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 778 ₴





