n, g, b, 300 Мбіт/с, 2.4 ГГц, знімні, роз'єм для SIM-карти, LAN - 2, 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 26 мм |
| Вхідний інтерфейс | роз'єм для SIM-карти |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11b;IEEE 802.11g;IEEE 802.11n |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 87 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 64 МB |
| Особливості | Bluetooth 5.2;GPS;діаграма спрямованості антени:;Кількість каналів: 2;Підсилення антени:;Продуктивні |
| Процесор | QCA9531 |
| Режими роботи | 4G маршрутизатор;Wi-Fi маршрутизатор |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b;g;n |
| Тип антени | знімні |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Ширина | 122 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 898 ₴





