Технологія друку - лазерна, монохромний, A4, 2400 х 600, USB, 4.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Інтерфейси | USB |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 238 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 189 мм |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 2400 х 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Також шукають | недорогі |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 10 сек |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 612 ₴



