Ігрове крісло XTRIKE ME Advanced Gaming Chair GC-905 (GC-905) – це чудовий вибір для геймерів, які прагнуть організувати стильне та комфортне ігрове середовище.
Високоякісні та довговічні дихаючі матеріали забезпечують відмінну циркуляцію повітря. М’яке та пружне наповнення крісла робить його зручним для щоденного користування.
Виробник також подбав про здоров’я спини користувачів – подушки для шийного поперекового відділів хребта підтримують її в безпечному положенні при сидінні. При потребі їх можна зняти.
Ергономічний дизайн крісла XTRIKE ME Advanced Gaming Chair GC-905 дозволяє відрегулювати кут нахилу спинки та висоту крісла відповідно до потреб користувача.
П’ять міцних та маневрених коліщат роблять крісло мобільним - вони тихо і плавно ковзають по підлозі, зберігаючи при цьому її цілісність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XTRIKE ME |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Замок регулювання нахилу | Да |
| Колір каркаса | зелений |
| Цвет обивки | Синій |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна висота сидіння | 54 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Маса крісла | 17 кг |
| Матеріал покриття | штучна шкіра |
| Матеріал рами | Пластик |
| Межа нахилу спинки | 170° |
| Налаштування пом'якшення попереку | Да |
| Налаштування підголівника | Да |
| Нижній поріг висоти сидіння | 44 см |
| Основа | 5 ніжок із колесами |
| Тип механізму | газ-ліфт |
| Ширина області плечей | 57 см |
- Ціна: 6 411 ₴



