матеріал рами - метал, матеріал покриття - штучна шкіра, розмір сидіння - 49 х 43 см, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | Multi-block |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 87 см |
| Гарантія | 24 |
| Колір каркаса | чорний |
| Цвет обивки | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна висота підлокітників | 80 см |
| Максимальна висота сидіння | 56 см |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Маса крісла | 33 кг |
| Матеріал покриття | штучна шкіра |
| Матеріал рами | Метал |
| Матеріал роликів | поліуретан |
| Межа нахилу спинки | 160° |
| Налаштування підлокітників | 4D |
| Нижній поріг висоти підлокітників | 64 см |
| Нижній поріг висоти сидіння | 49 см |
| Потрібна збірка | Да |
| Розмір роликів | 76 мм |
| Розмір сидіння | 49 х 43 см |
| Розмір упаковки | 95 х 74 х 43.5 см |
| Ширина області плечей | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 897 ₴





