некерований, настільний, Портів - 6, 6 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet, Комутація - 1.2 Гбіт/с, МАС - 2000 адрес, Робота - від 0˚ до 40˚ C, Ш - 143 мм, Г - 115 мм, В - 40 мм, 1 кг, 4xPoE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | зовнішній |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 40 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE);IEEE 802.3at Power over Ethernet (PoE ) |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 115 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 1.2 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 4x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE |
| Кількість Uplinks портів | 2 x GE RJ-45 |
| Кількість портів | 6 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | 6 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP;STP |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 60 Вт |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | некерований |
| Керування | WEB-інтерфейс |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 8.93 Mpps |
| Ширина | 143 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 365 ₴






