Просунуті гігабітні комутатори з інтелектуальним керуванням і фіксованою конфігурацією, призначені для малого бізнесу. Прості в розгортанні, безпечні та доступні за ціною. Перші комутатори з функцією Instant On "будь-де і будь-коли" для конфігурування та керування. Використовуючи мобільний додаток Instant On або хмарний веб-портал, швидко налаштовуйте, контролюйте і керуйте комутатором 1930. Ви також можете керувати пристроєм через локальний веб-інтерфейс. Ця модель має 48 портів 10/100/1000 RJ-45 і 4 порти SFP 1/10GbE. Забезпечує потужність 370 Вт класу 4 PoE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash-пам'ять | 256 Мб |
| Блок живлення | вбудований |
| Буфер пакетів | 1.5 Мб |
| Вага | 4.59 кг |
| Вимоги PoE | PoE 370 Вт |
| Висота | 44 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af;IEEE 802.3at (PoE+) |
| Гарантія | 60 |
| Глибина | 322.6 мм |
| Живлення | 100-240 В |
| Комутаційна здатність | 176 Гбіт/с |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 48x10/100/1000TX |
| Кількість Uplinks портів | 4x10 GE SFP+ |
| Кількість портів | 52 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Керування | WEB-інтерфейс |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Ширина | 442.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 550 ₴



