Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | зовнішній |
| Буфер пакетів | 0.768 Мб |
| Вага | 0.256 кг |
| Висота | 26 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3;IEEE 802.3х |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 69 мм |
| Живлення | 48В DC, 0.8A |
| Комутаційна здатність | 1.6 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE |
| Кількість портів | 6 |
| Метод передачі | буферизована передавання |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Робоча температура | від -10˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 4000 адрес |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | -10˚ до 40˚ C |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 0.89 Mpps |
| Ширина | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 249 ₴




