керований, в стійку, Портів - 19, 1 x SFP, 16 x 10/100 Base-T PoE, 2 x 10/100/1000 Base-T uplink, Комутація - 9.2 Гбіт/с, Робота - від -20˚ до 50˚ C, Ш - 310 мм, Г - 180 мм, В - 45 мм, 2 кг, 16xPoE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 45 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet);IEEE 802.3at Power over Ethernet |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 180 мм |
| Живлення | 110-240 В |
| Комутаційна здатність | 9.2 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 16x10/100TX |
| Кількість PoE+ портів | 16xPoE |
| Кількість портів | 19 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Робоча температура | від -20˚ до 50˚ C |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 630 ₴



