S5808P-G2 - 8-ми портовий некерований POE комутатор. Модель підтримує функцію VLAN, яка ефективно захищає всю систему від широкомовного шторму, для безпечнішого передавання даних. Коли режим VLAN увімкнено, порти доступу ізолюються між собою (дані між ними не передаються), взаємодія доступна тільки з Uplink портами. Так само в разі ввімкненої функції VLAN порти доступу (DOWNLINK порти, з 1го до 8го) переводяться в режим передавання 10 Мбіт/с, забезпечується дальність під'єднання IP-камер мідною крученою парою до 250м (смуга пропускання порту UPLINK, як і раніше, становить 100 Мбіт/с).
Наявність 2 uplink портів: 2 x GE RJ-45 забезпечить можливість гнучкого під'єднання до вищого комутатора або NVR.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FoxGate |
| Форм-фактор | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | вбудований |
| Буфер пакетів | 0.768 Мб |
| Вага | 1.2 кг |
| Вимоги PoE | PoE 120 Вт, 30 Вт на порт |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 200 мм |
| Живлення | 52 В |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість LAN портів | 8 |
| Кількість Uplinks портів | 2 x GE RJ-45 |
| Кількість портів | 10 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2048 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 10 Вт |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | некерований |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 1.4 Mpps |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 568 ₴




