23.8, 1920 x 1080 (Full HD), AMD Ryzen 3, 7335U, 4 ядра, 8 потоків, Частота, ГГц - 3.0, Частота Boost, ГГц - 4.3, SOC, GPU - вбудована, Radeon 660M, RAM - 8 ГБ, SSD - 512 GB, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, 1 х Audio combo port, 1 x HDMI in, 1 x HDMI out, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2 Type А, 1 x RJ45, дротова миша, дротова клавіатура, PSU - 90 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіоконтролер | Realtek ALC233-CG |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.2;Wi-Fi 6 |
| Вага (кг) | 6 |
| Вбудована веб-камера | 5 Mp |
| Вбудовані динаміки | є |
| Тип | Моноблоки |
| Виробник чіпу відеокарти | AMD |
| Гарантія | 12 |
| Глибина, мм | 192 |
| Додатково | TPM-модуль |
| Діагональ екрана | 23.8 |
| З підсвічуванням | Немає |
| Кардридер | немає |
| Колір | Темно-сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кути огляду, градусів | 178/178 |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Максимальний обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | IPS |
| Модель корпусу | Lenovo All in One |
| Можливість кріплення VESA | немає |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без DVD |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Потужність блока живлення | 90 Вт |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Пристрої введення в комплекті | дротова клавіатура;дротова миша |
| Провідна мережа (LAN) | 10/100/1000 Мбіт/с |
| Підтримка Boost режиму | є |
| Розташування блоку живлення | зовнішній адаптер живлення |
| Серія процесора | AMD Ryzen 3 |
| Стандарт встановленої пам'яті | PC5-38400 |
| Також | Моноблок |
| Також шукають | до 25000 грн;до 30000 грн |
| Тип ПК | Для роботи та навчання |
| Тип відеокарти | вбудована |
| Тип екрана | звичайний |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Тип поверхні | антиблікова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Форм-фактор пам'яті | SODIMM |
| Частота у Boost, ГГц | 4.3 |
| Частота встановленої пам'яті | 4800 Mhz |
| Частота процесора, ГГц | 3.0 |
| Чипсет | SOC |
| Ширина, мм | 540 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 360 ₴










