Налаштована на продуктивність тканинна поверхня для точного та послідовного відстеження. Гумова основа залишається на місці для інтенсивних ігор. Текстура поверхні оптимізована для мишей Logitech G та максимальної продуктивності в іграх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Країна виробництва | Китай |
| Матеріал | гума;тканина |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Розміри | 900 x 400 x 3 мм |
| Тип поверхні | control |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 815 ₴










