
Блок живлення до ноутбуку Lenovo 65W роз'єм USB type-C (ADLX65ULGE2A / A40389)
2 013 ₴
- В наявності
- Код: 00-00150089
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид - оригінальний, Сумісність з ноутбуками - Lenovo, тип роз'єму підключення до ноутбука - USB Type-C, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 65 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | оригінальний |
| Вихідна напруга | 15 В;5 В;9 В |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 013 ₴
