12 В, 12 Аг, гелева, 158 х 98 х 101 мм, 3.6 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultracell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 12 Аг |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантія | 6 |
| Країна виробництва | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | гелева |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 158 х 98 х 101 мм |
| Також шукають | гелеві |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 221 ₴

