Універсальний обігрівач стель потужністю 2000 Вт - це сучасний інфрачервоний обігрівач. Для ефективного обігріву будинків, офісів та будь-яких підсобних чи житлових приміщень – для внутрішніх та зовнішніх робіт. Так само і для використання у саду, на терасі, на вулиці у кафе. Розміщення на висоті максимум 5м.
Обігрівач має нагрівальний елемент із високоякісних галогенних ламп. Його світловий час оцінюється до 6000 год. Легкий алюмінієвий корпус має захист від вологи, дощу та несприятливих погодних умов (IP44), що дозволяє використовувати його як у приміщенні, так і на вулиці.
Сучасне джерело тепла простий у встановленні та використанні. Просте та зручне керування пристроєм за допомогою пульта дистанційного керування. Корпус також захищає пристрій від перегріву. Обігрівач чудово виглядає, а його корисність визначається багатьма сезонами комфортного використання. Безпечна та економічна альтернатива основному чи допоміжному опаленню.
Особливості:
- тиха робота,
- екологічна робота,
- економія енергії,
- миттєве нагрівання,
- захист від перегріву,
- елегантний дизайн,
- лампа випромінює тепле світло,
- просте керування пристроєм,
- матеріал корпусу: алюміній,
- можливість дистанційного керування - пульт,
- можна використовувати в приміщенні та на вулиці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.44 кг |
| Габарити (В х Ш х Г) | 505 х 505 х 255 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатково | IP44 |
| Колір | Чорний |
| Потужність обігрівання | 2000 Вт |
| Нагрівальний елемент | галoгенний |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Режими роботи | 1 |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для квартири |
| Тип | інфрачервоний |
| Тип нагрівального елемента | інфрачервоний обігрівач |
| Тип керування | електронне;пульт ДК |
| Функції захисту | вологозахист |
- Ціна: 6 183 ₴








