Обігрівач UFO Basic 1800 – якісний інфрачервоний обігрівач з значним ресурсом нагрівального елемента в 6000 годин, а це означає, що це обладнання здатне служити Вам вірою та правдою тривалий час. Обігрівач стане просто незамінним у прохолодний час у приміщеннях, де немає центрального опалення або ж на відкритих та напіввідкритих майданчиках. Вибравши UFO Basic 1800, потрібно враховувати той факт, що максимально ефективно він працює на площі до 54 куб. м. у закритих приміщеннях. Дана модель обладнана термостатом, що дозволяє регулювати інтенсивність роботи обігрівача в залежності від Вашого бажання. Прилад дуже простий у експлуатації і відрізняється високими показниками надійності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 1800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (В х Ш х Г) | 170 x 860 x 80 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Нагрівальний елемент | інфрачервоний |
| Площа обігрівання | 18 кв.м |
| Тип | інфрачервоний |
| Тип встановлення | Настінний/Напальний |
| Функції захисту | захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴



