Acer Aspire 15 A15-51 — ноутбук, який поєднує високу продуктивність, стриманий дизайн та зручність використання. Завдяки своїм характеристикам він забезпечить ефективні робочі сеанси, веселі мультимедійні розваги та дозволить без проблем виконувати інші завдання.
15,6-дюймовий IPS-дисплей з роздільною здатністю Full HD забезпечує високу якість зображень та відео, а матове покриття збереже контрастність та кольоровідтворення картинки навіть під час перегляду при яскравому світлі. Рамки екрана доволі тонкі, що робить дизайн ноутбука більш ергономічним і комфортним в експлуатації.
Пристрій працює на базі процесора Intel Core 5 120U, який дозволить розв'язувати робочі питання без затримок та гальмувань системи. За швидкодію системи відповідає оперативна пам'ять DDR5 та місткий SSD-накопичувач, який надасть змогу зберігати велику кількість даних і швидко маніпулювати ними.
Клавіатура ноутбука зручна для набору тексту, адже має розділені клавіші. Також вона оснащена цифровою панеллю для вводу числових даних, що оцінять фінансисти, бухгалтери та студенти економічних факультетів, тобто користувачі, які часто мають справу з цифрами. Тачпад допоможе комфортно працювати без мишки, наприклад, у дорозі чи поза офісом.
Під’єднуйте або заряджайте найновіші пристрої за допомогою широкого набору інтерфейсів. Ноутбук також підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax, а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням з мережею, працюючи ефективно та без перебоїв.
Acer Aspire 15 A15-51 — ноутбук для легкого вирішення найскладніших завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 5 120U (1.4 - 5 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 362.9 мм |
| Вага | 1.77 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Ємність аккумулятору | 53 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 4.0 Type-C;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 237.8 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Попередньо встановлена ОС | UEFI Shell |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;до 30 000 грн;з SSD-диском;з великим об'ємом |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 26 268 ₴








