Інфрачервоні обігрівачі
Висока вартість енергоносіїв і комунальних послуг призвела до пошуку альтернативних варіантів обігріву приміщень. Саме так і з'явилися перші інфрачервоні обігрівачі. Які використовують абсолютно новий принцип – не гріють повітряні маси і всі навколо, а діють точково – нагрівають предмети в кімнаті, людей і т. д. В результаті людина відчуває приємне, м'яке тепло інфрачервоних променів, а енергія не розсіюється марно. Купити інфрачервоний обігрівач в Україні сьогодні нескладно, такі пристрої пропонують багато виробників і магазини. Але краще всього купити інфрачервоний обігрівач UFO – самий перевірений і надійний бренд на ринку.
Інфрачервоний обігрівач UFO STAR (УФО Стар) застосовується, як для локального обігріву відкритих і напіввідкритих майданчиків, так і для загального та локального закритих майданчиків різної площі. Моментальна тепловіддача інфрачервоного обігрівача UFO STAR забезпечує велику ефективність і економічність у порівнянні з традиційними (конвекційними) системами обігріву. Мінімальний термін експлуатації UFO STAR становить 6 - 7 років.
Області застосування UFO STAR:
- Локальний і загальний обігрів закритих, напіввідкритих об'єктів
- Локальний і загальний обігрів приміщень з великими втратами тепла, наприклад, часто провітрюваних приміщень
- Локальний і загальний обігрів ангарних приміщень;
- Локальний і загальний обігрів приміщень протягом короткого періоду часу, наприклад дач, котеджів.
- Локальний і загальний обігрів транзитних приміщень
Термостат UFO STAR
Прилад оснащений термостатом, з допомогою якого ви з легкістю зможете регулювати потужність обігріву залежно від площі і типу площі. Завдяки чому ви зможете вибирати потужність роботи обігрівача для обігріву закритих та відкритих об'єктів різної площі
Кліматична техніка UFO відома по всьому світу, і в першу чергу своєю популярністю компанія зобов'язана інфрачервоним обігрівачів. Ці пристрої не тільки забезпечують м'який, економний обігрів будь-яких приміщень і навіть заходів на відкритому повітрі, але і пропонують високий рівень комфорту і безпеки. Сьогодні придбання інфрачервоного обігрівача ufoв Україні – це створення домашнього затишку і надійні інвестиції в майбутнє.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 48 |
| Додатково | захисна решітка;захист від перегріву |
| Колір | Чорний |
| Потужність обігрівання | 2900 Вт |
| Нагрівальний елемент | вольфрамовий |
| Особливості | Термостат |
| Площа обігрівання | 30 кв.м |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для дому;для квартири;з термостатом |
| Тип | інфрачервоний |
| Тип нагрівального елемента | інфрачервоний обігрівач |
| Тип встановлення | Настінний/Напальний |
| Функції захисту | вологозахист;захист від перегріву |
- Ціна: 6 949 ₴


