Інфрачервоний обігрівач UFO Basic використовується для обігріву приміщень всіх типів і площ. Нагрівальний елемент моделей UFO Star розрахований на 6 000 годин.
Сфери застосування обігрівачів UFO Basic:
- Обігрів житлових і не житлових приміщень;
- Обігрів ангарних приміщень;
- Обігрів вентильованих приміщень;
- Обігрів транзитних приміщень (з часто відкриваючими дверима);
- Обігрів веранд, альтанок, терас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (В х Ш х Г) | 860 х 190 х 90 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатково | IP44;можливість кріплення на стіні;опори (ніжки) для встановлення на підлозі |
| Колір | Сірий |
| Нагрівальний елемент | інфрачервоний |
| Особливості | мобільність |
| Площа обігрівання | 27 кв.м |
| Режими роботи | 1 |
| Тип | інфрачервоний |
| Тип встановлення | Настінний/Напальний |
| Функції захисту | захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 399 ₴



