Компактний тепловентилятор Grunhelm FH-04 потужністю 2000 Вт здатен обігріти приміщення до 20 кв.м. Працює в 3 режимах, серед яких є холодний обдув. Невеликі розміри дозволяють встановити його як на підлозі, так і на столі. А зручна ручка і легка вага дають можливість перенести обігрівач в будь-яке зручне місце.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Встановлення | настільний;підлоговий |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | вентиляція без обігріву;захист від перегріву;тепловентилятор;термостат |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | спіраль |
| Особливості | Термостат |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими роботи | 3 |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для квартири;з вентилятором;з термостатом;недорогі |
| Тип | тепловентилятор |
| Тип обігрівача, для сінка | тепловентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357 ₴

