Практичний і доступний за ціною електричний конвектор ARDESTO допоможе оптимізувати мікроклімат у приміщенні площею приблизно 20 м². Завдяки можливості регулювання потужності обігріву можна легко і швидко створити теплу та затишну атмосферу будь-де: як у власній оселі, так і в офісному кабінеті. До того ж конвектор абсолютно безшумний! А з огляду на особливості конструкції буде забезпечено надійне (підлогове) встановлення та безпеку під час використання пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.85 кг |
| Встановлення | підлоговий |
| Гарантія | 12 |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Нагрівальний елемент | голчастий |
| Особливості | мобільність;терморегулятор;термостат |
| Площа обігрівання | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими роботи | 3 |
| Також шукають | 2000 Вт і більше;для квартири;недорогі |
| Тип | конвектор |
| Тип обігрівача, для сінка | конвектор |
| Функції захисту | захист від перегріву |
Інформація для замовлення
- Ціна: 853 ₴









