Процесор Intel Core 12-го покоління для настільних ПК із розблокованим множником оптимізований для ентузіастів-геймерів та серйозних творців. Сумісність із материнськими платами з урахуванням чипсетів серії 600.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Сімейство процесора | Intel Core i9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Alder Lake |
| Базова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Внутрішня тактова частота | 3.4 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 1 квартал 2022 |
| Інтегрована графіка | Intel UHD Graphics 770 |
| Кеш-пам'ять | 30 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 24 потоки |
| Кількість ядер процесора | 16 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 76.8 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.5 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.55 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 4800 MHz |
| Максимальний TDP | 150 Вт |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 90 °C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 14MB |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процесорів Intel | Alder Lake |
| Сокет | 1700 |
| Також шукають | ігрові;для майнінгу;з авторозгоном (режим Turbo);з вбудованою графікою;топові |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4;DDR5 |
| Тип постачання | BOX без кулера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 721 ₴

