Найшвидший виграє
Цей найкращий у світі процесор для настільних ПК гарантує прекрасну продуктивність в іграх.
Технологія AMD StoreMI
Простий і швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК із процесором AMD Ryzen і прискорити його роботу.
Програма AMD Ryzen Master
Проста і потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen.
AMD Ryzen VR-Ready Premium
Для користувачів, які хочуть дістати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR-Ready Premium.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| Архітектура ядра AMD | Zen 3 |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Внутрішня тактова частота | 3.0 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Дата виходу | 08.01.2024 |
| Інтегрована графіка | немає |
| Кількість потоків процесора | 16 потоків |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.1 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний TDP | 105 Вт |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 90 °C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 512KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 4MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 96MB |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Сокет | AM4 |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 7 |
| Також шукають | ігрові;для rtx 2060;для rx 580;для майнінгу;з авторозгоном (режим Turbo);потужні;топові |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | Tray |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 625 ₴

