AM4, 2 ядра, 4 потоки, 3.4 GHz, Максимальний TDP - 35 Вт, 12nm, Кеш-пам'ять - 4Mb, L2: 512KB, L3: 4MB, Radeon Vega 3, Zen+, Tray
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | США |
| Роз'єми | AM4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen+ |
| Архітектура ядра AMD | Zen+ |
| Внутрішня тактова частота | 3.4 GHz |
| Гарантійний термін | 12 |
| Інтегрована графіка | Radeon Vega 3 |
| Кількість потоків процесора | 4 потоки |
| Кількість ядер процесора | 2 ядра |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2666 MHz |
| Максимальний TDP | 35 Вт |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 4MB |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Сокет | AM4 |
| Сімейство процесора | AMD Athlon |
| Також шукають | з вбудованою графікою |
| Техпроцес | 12nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип постачання | Tray |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 963 ₴



