10.51", 1920 x 1200, Unisoc Tiger T606, вбудована пам'ять - 256 ГБ, RAM - 6 ГБ, Основна - 13 Мп, Фронтальна - 8 Мп, Wi-Fi, Bluetooth, 8200 mAh, Колір - блакитний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscal |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 8200 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | Wi-Fi;Bluetooth |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 10.51" |
| Камера | 13 Мп |
| Колір задньої панелі | блакитний |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Навігація система | BDS;Galileo;ГЛОНАСС;GPS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Процесор | UNISOC Tiger T606 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Також шукають | 2024 року;великі;для роботи;для фільмів;для читання;оптимальні |
| Тип | Початкового рівня |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 9.1 |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 158 ₴






