15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Pentium N5030 (1.1 ГГц), 8 ГБ, SSD - 256 ГБ, Intel UHD Graphics 605, DOS, 1.56 кг, чорній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel UHD Graphics 605 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Pentium N5030 (1.1 - 3.1 ГГц) |
| Тип процесора | Pentium |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 368 мм |
| Вага | 1.56 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 37 Втг |
| Ємність батареї | 37 Вт·год |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.0;1 х USB 2.0;LAN (RJ-45);USB 3.0 Type C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 244 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Prologix M15 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 355 ₴





