14", 1920x1200 (WUXGA), IPS, 300nits, Intel Core i5-1335U (3.4 - 4.6 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, Windows 11 Pro, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців, 1.4 кг, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1335U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 314 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 45 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 224 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkBook |
| Також шукають | 2023 року;для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на Windows;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
| Яскравість | 300nits |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 999 ₴










