HP ProBook 445 G11 — чудовий ноутбук для роботи в офісі, вдома та для навчання. Він отримав фірмовий дизайн від бренду у вишуканому кольорі. Компактні розміри та легка вага подарують легкість під час транспортування та комфорт під час використання.
Широкий 14-дюймовий IPS-дисплей з роздільною здатністю WUXGA дозволяє насолоджуватися яскравими й чіткими зображеннями, а також зручно працювати навіть в умовах яскравого освітлення. Перегляд фільмів, серіалів чи роботи з текстами — усе стає комфортним завдяки хорошій частоті оновлення та якості зображення.
Ноутбук працює на основі центрального процесора AMD Ryzen 5 7535U, а за зберігання даних відповідає місткий SSD-накопичувач. За допомогою достатньої кількості оперативної пам'яті ви можете відчути плавну роботу простих програм та запустити кілька завдань одночасно.
Вебкамера та мікрофон дозволять з комфортом проводити онлайн-співбесіду або ж відеоконференцію — обмежень для роботи та ведення бізнесу не буде навіть з іноземними партнерами. У ноутбуці передбачена підтримка стандарту WiFi 802.11ax, а тому ви зможете без проблем користуватися швидким з'єднанням з мережею, працюючи ефективно та без гальмувань.
ProBook 445 G11 відмінно впорається з роллю робочого інструмента, адже відповідає потребам малого та середнього бізнесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535U (2.9 - 4.55 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 319 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 56 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 224 мм |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 660M Graphics |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | HP ProBook |
| Також шукають | 2024 року;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на AMD;на Ryzen;на Windows;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 40 597 ₴







