15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 7 5700U (1.8 - 4.3 GHz), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon Graphics, DOS, 1.69 кг, синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Синій |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 5700U (1.8 - 4.3 GHz) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358.5 мм |
| Вага | 1.69 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 242 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 15 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 863 ₴





