14", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i3-1315U (3.3 - 4.5 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel UHD Graphics, Windows 11 Home, підсвічування клавіатури, 1.46 кг, золотий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1315U (3.3 - 4.5 ГГц) |
| Тип процесора | Core i3 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 323 мм |
| Вага | 1.46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.1 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 215 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Колір | Золотий |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 14 |
| Також шукають | 2024 року;до 30 000 грн;жіночі;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на Windows;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 899 ₴





