15.6", 1920х1080 (FullHD), WVA, Intel Core i5-12450H (3.3 - 4.4 ГГц), 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 4050, GPU - 6 ГБ, DOS, підсвічування клавіатури, гніздо для замка Kensington, 2 кг, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dream Machines |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H (3.3 - 4.4 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | WVA |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 361 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 46.74 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 28 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 243 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" SATA для HDD / SSD | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | гніздо для замка Kensington;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Dream Machines RG |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 999 ₴





