Новий рівень графіки
Революційна архітектура і абсолютно нова платформа GeForce RTX™ поєднує в собі можливості штучного інтелекту, програмування затінення і трасування променів в реальному часі, щоб відкрити Вам абсолютно новий рівень геймінгу. Даруючи Вам ще більш захопливий віртуальний світ, щоб як ніколи раніше, Ви відчули всі події. Потужність TGP 95W завжди забезпечить вам максимально можливу продуктивність.
Працюй без проблем
Intel Core i5-12450H — це високопродуктивний мобільний процесор для ноутбуків, що належить до 12-го покоління Alder Lake. Він оснащений 4 продуктивними (P-ядрами) та 4 енергоефективними ядрами (E-ядрами), що забезпечує оптимальний баланс між продуктивністю та енергоефективністю. Intel Core i5-12450H є відмінним вибором для ноутбуків, призначених для роботи, навчання та легких ігор.
Довговічність та якість
Корпус ноутбука відіграє ключову роль не лише у його зовнішньому вигляді, але й у довговічності та зручності використання. Високоякісний корпус забезпечує захист внутрішніх компонентів від механічних пошкоджень, пилу та вологи. Виготовлений із міцних матеріалів, він гарантує довготривалу службу пристрою навіть при активному використанні.
144 Гц - чітке зображення
Завдяки частоті оновлення в 144 Гц, зображення в наших ноутбуках завжди буде чітким і плавним. Адже наші фахівці докладають багато зусиль, щоб ви отримали ноутбук із якісною картинкою.
WVA - неймовірна якість
WVA – це відмінний екран для людей, які водночас шукають широкі кути огляду, а також для них важлива є глибина і правильна передача кольорів. Все це ви знайдете в екранах WVA в ноутбуках Dream Machines!
Зручність у кожному підключенні
Ноутбук, оснащений сучасними портами, надає користувачам велику гнучкість та зручність у роботі з різними пристроями і носіями інформації. Вбудований кардрідер значно спрощує процес переносу даних з карт пам'яті. Ноутбук має два слота для твердотільних накопичувачів (SSD), що відкриває великі можливості для зберігання даних.
Безрамковий екран
Відчуйте зовсім іншу якість зображення завдяки сучасним екранам із надтонкою рамкою в ноутбуках Dream Machines! Практично безрамкові екрани, завдяки своїй конструкції, дозволяють ще більше зосередитись на тому, що відбувається на екрані. Це зовсім інший рівень вражень. Під час гри в улюблені відеоігри, або при перегляді фільмів та серіалів із друзями.
Dream Cooling - щоб було холодніше
Ми знаємо, що для кожного геймера охолодження є одним із ключових аспектів при виборі ігрового ноутбука. Ось чому, зважаючи на це, була розроблена система охолодження Dream Cooling, завдяки використанню кращих теплових трубок, вона дозволяє досягти нижчих температур, ніж у конкуренції. Більше ніяких високих температур та перегрівів компонентів завдяки Dream Cooling
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dream Machines |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H (3.3-4.4 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Тип матриці | WVA |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 46.74 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 23 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 243 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | гніздо для замка Kensington;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Dream Machines RG |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144Hz |
- Ціна: 32 465 ₴





