15.6", 1920х1080 (FullHD), VA, Intel Core i3 1215U (3.3-4.4 ГГц), 8 ГБ, SSD — 512 ГБ, Intel UHD Graphics, Ubuntu, 1.66 кг, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3 1215U (3.3-4.4 ГГц) |
| Тип процесора | Core i3 |
| Екран | |
| Тип матриці | VA |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358.5 мм |
| Вага | 1.66 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 54 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 22 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 235.56 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | Ubuntu |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Dell Vostro |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для студента;до 25 000 грн;до 30 000 грн;з S |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 120Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 505 ₴








