ASUS Vivobook S 16 OLED M5606UA — стильний ноутбук, який змінює уявлення про техніку завдяки гармонійному поєднанню новітніх технологій і витонченого мінімалістичного дизайну. Сучасні компоненти пристрою дозволять досягти всіх поставлених цілей з високою продуктивністю та швидкістю.
Ноутбук подарує неймовірні візуальні враження. Його 16-дюймовий OLED-дисплей із роздільною здатністю 3,2К і частотою оновлення 120 Гц відтворює надзвичайно чітке й плавне зображення, роблячи навіть найбільш динамічне зображення плавним і чітким як ніколи. Такий екран є точнішим, більш адаптивним та надійнішим, що робить його ідеальним вибором для професіоналів, геймерів і любителів розваг, які потребують найкращого.
Хорошу потужність для складних завдань забезпечує процесор AMD Ryzen 7 8845HS у поєднанні зі швидкісною пам’яттю. Його висока продуктивність гарантуватиме блискавичну потужність для вашої роботи, розваг і творчості. Вбудована технологія ASUS IceCool охолоджуватиме всю систему для стабільної роботи, а наявний пиловий фільтр для обох вентиляторів запобігатиме засмоктуванню пилу та волокон у корпус.
Модель оснащена ергономічною клавіатурою з RGB-підсвічуванням, великою сенсорною панеллю для покращеного робочого процесу та легкої навігації, а також інфрачервоною камерою ASUS AiSense та аудіотехнологією ASUS AI із шумопоглинанням і новими алгоритмами, щоб зробити ваші конференц-дзвінки ще продуктивнішими.
Також у ноутбуці передбачена підтримка стандарту Wi-Fi 802.11ax, а тому ви матимете змогу без проблем користуватися швидким з'єднанням з мережею, працюючи ефективно та без гальмувань.
ASUS Vivobook S 16 OLED M5606UA — ідеальний компаньйон для сучасного життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8845HS (3.8 - 5.1 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 353 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 75 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 16 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 247 мм |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 780M Graphics |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 3200x2000 (3.2K) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті;н |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 120Hz |
| Яскравість | 400nits |
- Ціна: 40 709 ₴







