15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 3 7320U (2.4 - 4.1 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon Graphics, без операційної системи, TPM модуль, 1.63 кг, сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7320U (2.4 - 4.1 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 1.63 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0;1 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 232 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 240 ₴










