VivoBook 15 X1500KA — універсальний ноутбук початкового рівня, який поєднує в собі стильний дизайн і сучасні технології. Виконаний у витонченому стилі, який притаманний бренду ASUS.
Оснащений 15,6-дюймовим екраном з тонкими рамками NanoEdge та широкими кутами огляду 178°. IPS-матриця роздільної здатності Full HD має покриття проти відблисків, тому кольори залишатимуться насиченими й контрастними навіть під час огляду збоку.
Центральний процесор Intel Pentium Silver N6000 та вбудована графіка від Intel дозволяють успішно справлятися з різними завданнями. Навіть під час складних навантажень пристрій допоможе працювати без значних затримок, адже підтримує новітню оперативну пам'ять та має місткий накопичувач. Для користувача, який використовує ноутбук для офісної роботи, навчання, пошуку інформації, відпочинку, VivoBook 15 стане хорошим вибором.
Пристрій має вбудовану вебкамеру та мікрофон, а тому ви зможете безперешкодно спілкуватися у Zoom, навчатись дистанційно чи відвідувати онлайн-співбесіди. Повнорозмірна клавіатура вирізняється м'яким ходом клавіш, є зручною для набору тексту, листування в чатах, пошуку інформації тощо.
Передбачено безліч інтерфейсів для підключення зовнішніх накопичувачів, флешок, мобільних ґаджетів, периферійних пристроїв і тощо. Ноутбук підтримує бездротовий стандарт Wi-Fi 802.11ас для максимально стабільної та швидкої передачі даних.
ASUS VivoBook 15 X1500KA — надійний ноутбук від перевіреного роками бренду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Pentium N6000 (1.1 - 3.3 ГГц) |
| Тип процесора | Pentium |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 37 Втг |
| Ємність батареї | 2 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 3.2;2 x USB 2.0;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 235 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" SATA для HDD / SSD | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
| Також шукають | 2024 року;для дому;для підлітків;для студента;до 25 000 грн;до 30 000 грн;з SSD-диском |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 13 414 ₴








